POLYTEDA CLOUD (Політеда Клауд) – перша українська компанія, котра залучила фінансування на розвиток бізнесу від Європейського Союзу за програмою «Горизонт 2020» Інструмент для Малого та Середнього Бізнесу (друга фаза).

Українська компанія POLYTEDA CLOUD, яка розробляє інноваційні технології та сервіси в галузі автоматизації проектування інтегральних мікросхем, рада оголосити про підписання Угоди з Європейською Комісією у рамках програми Європейського Союзу «Горизонт 2020» Інструмент для малого та середнього бізнесу (фаза 2). У рамках угоди POLYTEDA CLOUD отримає €1,220,888 фінансування на дворічний проект розвитку інноваційного бізнесу PVCLOUD.

Втілення PVCLOUD дає можливість збільшити конкурентоспроможність європейської індустрії мікроелектроніки, а для POLYTEDA CLOUD – адаптувати продукт та вийти на європейський ринок з інноваційною бізнес-моделлю. POLYTEDA CLOUD виграла конкуренцію у 259 компаній з усієї Європи, котрі пропонували свої інноваційні проекти.

Олександр Груданов, СЕО компанії POLYTEDA CLOUD: «Для української компанії, котра активно займається R&D, надзвичайно важко залучити інвестиції. Європейське фінансування надає нам можливість вийти на зовсім інший рівень розвитку та стати глобальною компанією».

Бізнес-експертизу та допомогу в залученні фінансування надає Borsch Ventures. Святослав Святненко, директор з розвитку бізнесу Borsch Ventures, зазначив: «Вперше українська компанія виграла конкурентну Європейську програму фінансування бізнесу. Сподіваюсь, наш успішний приклад мотивує інші українські компанії залучати європейське фінансування».

Про «Горизонт 2020»

«Горизонт 2020» є флагманською ініціативою Європейського Союзу, спрямованою на розвиток інновацій із 80 мільярдами євро фінансування. Інструмент для МСБ є підпрограмою з бюджетом 3 мільярди євро й фінансує інноваційні компанії з високим потенціалом росту.

Про POLYTEDA CLOUD

POLYTEDA CLOUD розвиває кращий в світі нішевий продукт PowerDRC/LVS, котрий має найвищу в галузі точність та швидкість фізичної верифікації інтегральних мікросхем, що є найбільш критичним етапом від проектування дизайну до початку виробництва на фабриці. POLYTEDA CLOUD є першою компанією, котра запропонувала інноваційну бізнесову модель для традиційної індустрії мікроелектроніки.

Про Borsch Ventures

Borsch Ventures – ініціатива високотехнологічного холдингу KM Core, спрямована на підтримку та розвиток інноваційних компаній у таких галузях, як розумне сільське господарство, мікроелектроніка та електроніка, нанотехнології та ІТ.

Контакти

Олександра Назола, менеджер із комунікацій
E-mail: nazola@polyteda.com Телефон: +38 096 780 86 98